Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Małe Liniewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

209 000 zł3 254 m² 64,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana (dom / budynek gospodarczy /siedlisko) o powierzchni 3.254 m2, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł60,80 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 3 pokoje | 60,8 m | starogard gdański Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 000 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż uroczy domek z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Lipy

Lipy(Małe Liniewo + 13 km)

465 000 zł4 700 m² 98,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja wielkanocna! cena obniżona do 299 000 zł! Na sprzedaż działka o powierzchni 0,47 ha (4 700 m2. Działka bezpośrednio nad rzeką Wieżycą, która przylega do działki! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wyczechowo

Wyczechowo(Małe Liniewo + 23 km)

135 000 zł711 m² 189,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka na osiedlu domów jednorodzinnych lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Wyczechowo znajdującej się w odległości ok. 3 km od Somonina gdzie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Święta Góra

Godziszewo(Małe Liniewo + 24 km)

137 720 zł1 252 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: komfortowy metraż piękne wysokie drzewa na działce spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 140 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 12 działek budowlanych z warunkami zabudowy - Kobyle, gmina Stara Kiszewa Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy, położone w miejscowości Kobyle, w gminie Stara.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 800 m² 131,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża powierzchnia działki - 3800 m , zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Skorzewo

Skorzewo(Małe Liniewo + 18 km)

460 000 zł46 200 m² 9,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Teren ze względu na swoje zróżnicowanie, piękne widoki oraz bardzo dużą powierzchnię idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 380 m² 177,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w gminie Liniewo we wsi Chrztowo. Działka o powierzchni 3380 m objęta mpzp tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Małe Liniewo

Małe Liniewo,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cenisz ciszę i spokój? Szukasz miejsca do odpoczynku? Świetnie trafiłeś! Z największą przyjemnością przedstawiamy Państwu prawdziwą perełkę wśród nieruchomości! nowa niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Małe Liniewo

Małe Liniewo,pomorskie

419 000 zł80 m² 5 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:835 m²

Marzysz o domku nad jeziorem? Cisza, spokój. Czy nie tego potrzebujesz? Możesz pić swoją ulubioną poranną kawę na tarasie i słuchać śpiewu ptaków. Wyjątkowa nieruchomość czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne